Komunikaty

Zakończenie sezonu grzewczego 2025/2026

Zarząd S.M. „Morsbud” informuje o podjęciu uchwały o zakończeniu z dniem 20 maja sezonu grzewczego we wszystkich budynkach należących do zasobów Spółdzielni.

W związku z zakończeniem sezonu grzewczego do przedsiębiorstwa Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.  wysłane zostało zlecenie zakończenia w dniu 20 maja dostawy ciepła do instalacji centralnego ogrzewania we wszystkich naszych budynkach.

W przypadku, gdyby po 20 maja stwierdzili Państwo, że w Waszym lokalu nadal są ciepłe grzejniki, prosimy o poinformowanie biura Spółdzielni.

Informujemy również, że zakończenie sezonu grzewczego nie oznacza, że instalacje centralnego ogrzewania zostaną opróżnione. W związku z tym przed podjęciem jakichkolwiek prac na instalacji c.o. związanych np. z demontażem grzejników konieczny jest kontakt z biurem Spółdzielni, który pozwoli uniknąć zniszczeń mienia wynikających z zalania lokali.