Zarząd S.M. „Morsbud” informuje o podjęciu uchwały o zakończeniu z dniem 20 maja sezonu grzewczego we wszystkich budynkach należących do zasobów Spółdzielni.
W związku z zakończeniem sezonu grzewczego do przedsiębiorstwa Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. wysłane zostało zlecenie zakończenia w dniu 20 maja dostawy ciepła do instalacji centralnego ogrzewania we wszystkich naszych budynkach.
W przypadku, gdyby po 20 maja stwierdzili Państwo, że w Waszym lokalu nadal są ciepłe grzejniki, prosimy o poinformowanie biura Spółdzielni.
Informujemy również, że zakończenie sezonu grzewczego nie oznacza, że instalacje centralnego ogrzewania zostaną opróżnione. W związku z tym przed podjęciem jakichkolwiek prac na instalacji c.o. związanych np. z demontażem grzejników konieczny jest kontakt z biurem Spółdzielni, który pozwoli uniknąć zniszczeń mienia wynikających z zalania lokali.